Series
Ratings
90- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0