Titles you rated
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0