Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0