Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0