Titles you rated
Spring WaltzRated ★ 1.5
Six SiblingsRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
What's Up FoxRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0