Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.5