Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0