Titles you rated
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0- Paranormal DriveRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5