Titles you rated
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 2.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0
City HallRated ★ 1.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 2.0
Nonstop 5Rated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 2.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.0- New NonstopRated ★ 2.0