Titles you rated
Miss SloaneRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 2.5