Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5