Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 5.0- Mother GamesRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5