Titles you rated
What Happened to MondayRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Black Hollow CageRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 4.5
Who Am IRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5