Movies
Ratings
15
The AvengersRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5