Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
ParadiseRated ★ 4.0
Blossoms in AdversityRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0