Movies
Ratings
25
Sing in LoveRated ★ 0.5- Private LessonsRated ★ 1.5
- Behind CutRated ★ 0.5
Step for YouRated ★ 1.5- Half a Kiss and Half a SpiceRated ★ 1.0
The Tasty FloridaRated ★ 1.0- To My StarRated ★ 3.0
- FreeBirdRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0- You Make Me A DanceRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0