Series
Ratings
15
The On1y OneRated ★ 5.0
Until We Meet AgainRated ★ 0.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 3.5
Spring of CrushRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0