Titles you rated
FlippedRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
True LegendRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
HoneyRated ★ 3.5
Sky HighRated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 3.0- MarblingRated ★ 3.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 2.5