Movies
Ratings
469
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0