Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0