Series
Ratings
75
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
ReignRated ★ 2.5