Series
Ratings
100
BigRated ★ 0.5
Fashion KingRated ★ 2.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
City HallRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.5
Ruby RingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5