Series
Ratings
50
Guilty CrownRated ★ 1.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 2.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
PERSONA5 the AnimationRated ★ 2.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.0
Noonas Over FlowersRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Off To SchoolRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0