Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Sense of an EndingRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5