Movies
Ratings
37
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0