Titles you rated
 The Dark Knight RisesRated ★ 3.5 The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
 MoneyballRated ★ 3.5 MoneyballRated ★ 3.5
 Red CliffRated ★ 3.5 Red CliffRated ★ 3.5
 WhiplashRated ★ 4.5 WhiplashRated ★ 4.5
 The Maze RunnerRated ★ 3.5 The Maze RunnerRated ★ 3.5
 The Incredible HulkRated ★ 4.5 The Incredible HulkRated ★ 4.5
 The PiratesRated ★ 0.5 The PiratesRated ★ 0.5
 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
- Fighter In The WindRated ★ 3.5
 AmadeusRated ★ 4.0 AmadeusRated ★ 4.0
 Rough CutRated ★ 2.5 Rough CutRated ★ 2.5
 FluRated ★ 3.0 FluRated ★ 3.0
 Ode to My FatherRated ★ 3.5 Ode to My FatherRated ★ 3.5
 HerRated ★ 3.5 HerRated ★ 3.5
 The Grand Budapest HotelRated ★ 1.0 The Grand Budapest HotelRated ★ 1.0
 The Social NetworkRated ★ 4.5 The Social NetworkRated ★ 4.5
 Terminator SalvationRated ★ 0.5 Terminator SalvationRated ★ 0.5
 My Teacher, Mr. KimRated ★ 0.5 My Teacher, Mr. KimRated ★ 0.5
 Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0 Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
 Cast AwayRated ★ 4.5 Cast AwayRated ★ 4.5