Movies
Ratings
144
Past LivesRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.5
MementoRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Tokyo!Rated ★ 4.0
Doma Ahn Jung-geunRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0