Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 2.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 4.0
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 3.5
Monogatari Series: Second SeasonRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 2.5
NisemonogatariRated ★ 3.0- HanamonogatariRated ★ 4.0
- TsukimonogatariRated ★ 4.0
OwarimonogatariRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0