Titles you rated
 MotherRated ★ 4.5 MotherRated ★ 4.5
 MirandaRated ★ 4.0 MirandaRated ★ 4.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 4.5 Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
 GoblinRated ★ 2.0 GoblinRated ★ 2.0
 Incomplete LifeRated ★ 4.0 Incomplete LifeRated ★ 4.0
 StrangerRated ★ 5.0 StrangerRated ★ 5.0
 SignalRated ★ 4.5 SignalRated ★ 4.5
 Reply 1994Rated ★ 4.5 Reply 1994Rated ★ 4.5
 The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
 The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
- BernardRated ★ 3.5
 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
- BernardRated ★ 3.0
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0 The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
 Reply 1988Rated ★ 3.0 Reply 1988Rated ★ 3.0