Series
Ratings
51
Pied PiperRated ★ 2.0
Inspiring GenerationRated ★ 1.0
ArgonRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
AssemblyRated ★ 4.5
Mad DogRated ★ 1.0
Solomon's PerjuryRated ★ 1.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 1.0
GiantRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 2.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0