Series
Ratings
49
The Slave HuntersRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5