Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0