Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Reign Over MeRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5