Series
Ratings
28- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 2.5- Drama Festival 2014Rated ★ 3.5