Titles you rated
The Hurricane HeistRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 4.0
The CommuterRated ★ 2.5
You Call It PassionRated ★ 2.5
A Family ManRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.0
American AssassinRated ★ 1.5
Red EyeRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Beautiful CreaturesRated ★ 2.0
The Age of BloodRated ★ 1.0
UnstoppableRated ★ 1.5