Movies
Ratings
13
Barefoot GibongRated ★ 2.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.5
Belle & SebastianRated ★ 2.5
WetlandsRated ★ 2.5
The OthersRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Project ARated ★ 3.0
Don't Be Afraid of the DarkRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Ernest & CelestineRated ★ 3.5