Series
Ratings
52
High KickRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- The Carrie DiariesRated ★ 4.5
The Carrie DiariesRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0