Titles you rated
High KickRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0