Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 1.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Like CrazyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 1.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Mistress AmericaRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Perfect ManRated ★ 2.0