Movies
Ratings
32
The Lion KingRated ★ 3.0
Initiation LoveRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 0.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.0