Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
SingRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
BURN·ERated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0