Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Comedy RoyaleRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0