Movies
Ratings
105
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
PlanesRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
The 7th DwarfRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
The Snow Queen 2: RefreezeRated ★ 5.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 5.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.5