Series
Ratings
194
Graceful FamilyRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Her Private LifeRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0