Series
Ratings
58
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
My Dear CatRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
We Broke UpRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 4.0