Series
Ratings
16
ChernobylRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0