Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0