Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0