Series
Ratings
148- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- 스테이지 파이터Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5