Titles you rated
Bird BoxRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The TableRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0